Kontaktujte nás: +420 603 844 435 | mesaddlery@gmail.com


Obchodní podmínky

Nejsme plátci DPH. Naše ceny zveřejněné v ceníku a u dalších produktů jsou koncové. Stejně tak u atypického , nebo zakázkového zboží bude cena udána jako koncová,a zákazník s ní bude vždy dopředu obeznámen.

 

Zakázku začínáme zhotovovat na základě dohody se zákazníkem, po jeho  odsouhlasení koncové ceny výrobku, a po složení zálohy ve výši 30% koncové ceny. Zákazník potvrdí písemně (elektronicky, nebo vl. rukou) souhlas s cenou a termínem dodání.

Pokud byla práce na zakázce započatá dle podmínek uvedených výše, záloha je nevratná.

Doplatek ceny bude proveden po dohotovení zakázky, dopředu dohodnutým způsobem (osobně v hotovosti, nebo předem bank. převodem).

Koncová cena výrobku se může změnit, pokud zákazník bude během výroby požadovat změny ve zhotovení oproti původnímu rozsahu zakázky, a to směrem nahoru nebo dolů, pokud to rozpracovanost zakázky dovolí.

Hotový výrobek je zákazníkovi předán osobně, nebo zaslán na určenou adresu podle dohody- na dobírku, nebo uhrazenou předem bank. převodem, dle dohody. V případě zaslání výrobku je ke koncové ceně připočítáno dopravné podle ceníku dopravce.

 

Záruka

Na všechny naše výrobky poskytujeme záruku 2 roky. Na sedla poskytujeme záruku 5 let.

Záruka, a z toho plynoucí záruční opravy se vztahují jen na 1 majitele výrobku.

Záruka se vztahuje na poškození a nutné úpravy  zaviněné chybným nebo nevhodným zpracováním výrobku ze strany  výrobce. Nevztahuje se na poškození výrobku zaviněná nevhodným používáním nebo nadměrným zatěžováním nad rámec původního účelu.

 

Cestovné

V případě, že je třeba provést zkoušku velikosti sedla na koně (dále jen měření koně), nebo jiné požadavky vyžadují naši přítomnost u zákazníka,  dojíždíme k zákazníkovi  nebo na místo ustájení koně ,  kde měření koně po dohodě provedeme.  Úhrada za cestovní náklady činí 6.50Kč za Km.  Sčítá se počet ujetých kilometrů z Mimoně do místa určení a zpět, po odsouhlasení vzdálenosti a celkové částky zákazníkem.